ÚSZÓMESTER

Pozíciócsoport:
Barcika Art Kft.
Munkavégzés helye:
Kazincbarcika - Barcika Art Kft.
Teljes munkaidő

A Barcika Art Kft.

A Kazincbarcikai Fedett Uszodába

ÚSZÓMESTERT

keres

Főbb feladatok

A medencetér személyes felügyelete, valamint üzemvitelének, tisztaságának folyamatos ellenőrzése.

A medencetér nyitásra történő előkészítése, műszak végén a medencetér zárásával kapcsolatos teendők elvégzése.

A vendégek informálása, felügyelete, esetleges panaszok kezelése.

Életmentési feladatok ellátása.

Együttműködés a műszaki kiszolgáló személyzettel, és a fürdőszolgáltatás egyéb beosztású munkavállalóival.

Elvárásaink

Szakirányú végzettség, uszodamesteri/úszómesteri képesítés.

Együttműködési készség, udvariasság.

Szolgáltatói szemlétet, udvarias kommunikáció.

Határozottság, megbízhatóság, precizitás.

Bérigénnyel ellátott önéletrajz csatolásával, 2021.10.31-ig.