Műszaki szakértő

Pozíciócsoport:
Barcika Centrum Kft.
Munkavégzés helye:
Kazincbarcika - Barcika Centrum Kft.
Teljes munkaidő

A Barcika Holding Vállalatcsoport

műszaki szakértőt

keres

Az új munkatársunk kiemelt feladata: szakmailag koordinálni, irányítani, ellenőrizni a párhuzamosan zajló műszaki munkálatokat az eredményesség és a hatékonyság érdekében.

Főbb szakmai feladatok:

  • a karbantartási feladatok koordinálása, ellenőrzése,
  • az anyagbeszerzés folyamatának átfogó kezelése; tervezés, ajánlatok bekérése, értékelése és a teljes beszerzési folyamat végig kísérése,
  • a szükséges emberi erőforrás tervezése, koordinálása, akár napi szintű beavatkozás az eredményes munkavégzés érdekében,
  • ráfordítások, költségek tervezése, figyelemmel kísérése, értékelése, az adatok folyamatos elemzése.

Elvárások:

  • legalább középfokú műszaki végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS. Office jártasság szintű használata,
  • vállalatirányítási rendszerekből nyert adatok elemzésében való jártasság
  • hasonló feladatkörben szerzett vezetői tapasztalat,

Önéletrajz és bérigény benyújtása a Barcika Centrum Kft. karrieroldalán: ITT.