KOMMUNIKÁCIÓS ÉS MARKETING SZAKÉRTŐ

Pozíciócsoport:
Barcika Art Kft.
Munkavégzés helye:
Kazincbarcika - Barcika Art Kft.
Teljes munkaidő

A Barcika Art. Kft.

KOMMUNIKÁCIÓS ÉS MARKETING SZAKÉRTŐT

keres

Szakmai feladatok:

  • város-és rendezvénymarketing kampányok tervezése és lebonyolítása,
  • médiafelületek értékesítése városi brand fejlődését segítő kampányok tervezése és lebonyolítása,
  • hagyományos ATL és BTL kampányok szervezése,
  • városi rendezvényekhez kapcsolódó kommunikációs, pr és marketing feladatok ellátása, koordinálása,
  • online marketing kampányok tervezése és lebonyolítása,
  •  pr cikkek készítése,
  •  protokoll eseményeken való részvétel,
  •  kapcsolattartás partnerekkel,
  •  kreatív szakemberek koordinálás

Elvárások:

Felsőfokú, szakirányú végzettség, szakterületen szerzett tapasztalat, aktív angol nyelvtudás élő beszédben és írásban. Előny a jelentkező számára az újságírói és brand menedzsment területen szerzett tapasztalat, valamit a vezetői gyakorlat és  helyismeret.

A munkavégzés helye: Kazincbarcika.

A jelentkezés módja: szakmai önéletrajz - bérigény megjelölésével – és motivációs levél benyújtása.