uszodagépész

Pozíciócsoport:
Barcika Art Kft.
Munkavégzés helye:
Kazincbarcika - Barcika Art Kft.
Teljes munkaidő

A Barcika Art. Kft

munkatársat keres

Elvárások:

  • uszodagépész és klórgázkezelői képesítés megléte,
  • megfelelő fizikai erőnlét, állóképesség.

Kivételes lehetőség!

Azon jelentkezők, akik uszodagépész képzettséggel nem, de műszaki jellegű középfokú végzettséggel rendelkeznek és nyitottak a tanulásra jelentkezzenek! Az alkalmazást követően uszodagépész képzettség szerezhető vállalati támogatással.

Feladatok:

- a műveleti és gépkezelési utasításokban rögzített feladatok pontos és szakszerű betartása,

- kisüzemi napló vezetése, PH-érték, klórérték és vízhőfok mérése,

- a gépüzemi napi jelentés vezetése, a szükséges víz ellenőrzés elvégzése, a gépház rendjének fenntartása és a felmerült hibák elhárítása,

- a létesítmény berendezéseinek üzemeltetői karbantartása, kisebb javítások elvégzése,

- az uszoda épületgépészeti rendszereinek ellenőrzése,

- a klórrendszer biztonságos üzemelésének ellenőrzése, szükség szerint kalibrálása és tisztítása.

- az uszodafűtési rendszer, fűtési automatika működésének felügyelete.

- az üzemeltetés során használt karbantartási anyagok és vízkezeléshez szükséges vegyszerek készletének nyomon követése.

Amit kínálunk

Teljes munkaidőben, alkalmazotti jogviszonyban való foglalkoztatás. Műszakos munkaidőbeosztás, 12 órás műszakrend.

A munkavégzés helye: Kazincbarcikai Fedett Uszoda

A jelentkezés: szakmai önéletrajz - bérigény megjelölésével - benyújtása.