energetikai ügyeletes

Pozíciócsoport:
Barcika Szolg Kft.
Munkavégzés helye:
Kazincbarcika - Barcika Szolg Kft.
Teljes munkaidő

A Barcika Szolg. Kft  Energetikai Igazgatósága

Energetikai ügyeletes

munkatársat keres

Rólunk

A Barcika Szolg Kft. a Barcika Holding Vállalatcsoport tagvállalataként Kazincbarcika Város Önkormányzatának megbízásából közszolgáltatási feladatokat lát el a távhőszolgáltatás és az ingatlangazdálkodás területein.

Feladatok

A leendő munkatárs feladata, hogy fogadja a Kazincbarcika város távhőszolgáltatásával kapcsolatos lakossági és intézményi hibajelzéseket. Gyors és udvarias útbaigazítást kell adnia az ügyfeleinknek a hiba kijavításával kapcsolatos várható intézkedésekről, esetleges ügyféltennivalókról. Határozott és szakmailag pontos információkat kell átadnia a megfelelő kollégáknak, akik illetékesek a bejelentés tárgyában. A munka szerves része a vállalatirányítási szoftverben történő folyamatos, pontos és szakszerű adminisztráció.

Szakmai elvárások

Szakirányú – műszaki, gépész – középiskolai végzettségre és a MS. Office készségszintű használatára van szükség a munkakörben való alkalmazáshoz. Előny, ha a jelentkezőnek számítógépes adatbázis kezelésében van jártassága és Kazincbarcikán helyismerettel rendelkezik.

Nyitottak vagyunk a pályakezdő fiatal fogadására is.

Személyiségbeli elvárások

Az optimális jelölt szereti, ismeri a szakmáját, udvariasan kommunikál, szabatosan, szépen beszél.

Érti és elfogadja a szolgáltatói szerepkört, képes az ügyfélcentrikus gondolkodásra, kommunikációra.

Precíz, szervezetten dolgozik.

Amit kínálunk

A közszolgáltatási feladatokból adódóan a jó szakemberek számára itt mindig van, lesz munka!

Alkalmazotti jogviszonyban, határozatlan idejű, teljes munkaidős lehetőséget kínálunk. Három műszakos munkarendben dolgozunk, a jogszabály szerinti műszakpótlékokkal.

  • Ebben a munkakörben telefont és telefonkeretet biztosítunk a munkatársaknak a
      – családtagokra is kiterjeszthető – kedvezményes céges flottához való csatlakozással.
  • Valamennyi dolgozónknak járó kedvezmény: ingyenes számlavezetés és pénzügyi tranzakciók, valamint egyéb kedvező költségű banki szolgáltatások igénybevétele két pénzintézetnél is.

Munkavégzés helye: Kazincbarcika, Liget utca 2.