Főkönyvelő

Pozíciócsoport:
Barcika Centrum Kft.
Munkavégzés helye:
Kazincbarcika - Barcika Centrum Kft.
Teljes munkaidő
Végzettség:
Főiskola
Egyetem
Kategória:

Pénzügy, Könyvelés

Könyvelés

Munkába állás időpontja:
2020.04.01.

A Barcika Centrum Kft. Gazdasági igazgatósága

Főkönyvelőt

keres

Rólunk

A Barcika Centrum Kft. a Barcika Holding Cégcsoport irányító tagvállalata, amely keretében működik a Gazdasági Igazgatóság a számviteli, pénzügyi, TB- bér és munkaügyi, valamint a kontrolling feladatok Vállalatcsoport szintű megvalósítására, irányítására.

Feladatok

  • Cégcsoport cégeinek teljeskörű könyvelése, ellenőrzése
  • Cégekkel történő kapcsolattartás
  • Bevallások, bejelentések határidőre történő elkészítése,
  • Pénzügyi kimutatások, utalások előkészítése
  • Adó, pénzügyi és számviteli ellenőrzések támogatása
  • Éves és időszaki zárások és beszámolók elkészítése
  • Kapcsolattartás bankkal, hatóságokkal, könyvvizsgálóval, NAV-val, és külső partnerekkel
  • Adatszolgáltatás, dokumentációk és riportok elkészítése a cégvezetés felé

Kit keresünk?

A Gazdasági Igazgatóságon a legfőbb követett értékeink:

 a precizitás, hatékonyságra törekvés, valamint a megoldásorientált szolgáltatói szemlélet.

Azt a gyakorlott szakembert keressük, aki felsőfokú – pénzügy, számvitel szak - végzettséggel, mérlegképes könyvelői képesítéssel és adótanácsadó/ adószakértői végzettséggel is rendelkezik és megszólították a feladatok és a szemlélet, ahogyan gondolkodunk.

A feladatban az tud sikeres lenni, aki főkönyvelői pozícióban már tapasztalatot – legalább 3 év - szerzett és a munkatársak irányításában, fejlesztésében is jártas.

Amit kínálunk

A leendő főkönyvelőnk kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség előtt áll Kazincbarcika 400 főt foglalkoztató Vállalatcsoportjának Gazdasági igazgatóságán.

A város központjában jó megközelítési lehetőségű munkahelyen, kulturált környezetben dolgozunk.

Inspiráló szakmai feladatokban egy dinamikusan fejlődő csapat meghatározó tagjaként várjuk az új kollégát.

Határozatlan idejű munkaszerződést és ösztönzőkkel felépített jövedelemrendszert kínálunk.

Szakmai önéletrajzot várunk a motivációk és a bérigény feltüntetésével.